Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pruszkowski: Jestem nękany. Nie dają mi nagrody

Utworzony przez mieszkaniec, 9 stycznia 2013 r. o 06:19 Powrót do artykułu
bezczelnych burak, najgorszy prezydent Lublina ma czelność zabierać głos w sprawie kasy. panie Pruszkowski milcz pan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra. Mówicie, że Proszkowski przez 10 lat blokował rozwój miasta. A ja się pytam. KTO GO DWA RAZY NA KADENCJĘ WYBIERAŁ???? kochana ciemna ściano wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten koleś jeszcze na stołku siedzi? Dlaczego jeszcze nikt nie wywalił Pruszkowskiego na zbity pysk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski - Ty wstydu nie nasz. Jesteś w ocenie Lublinian najgorszym prezydentem, gościem z nadania politycznego, który w życiu nie podjął wiążących samodzielnych decyzji przez co Lublin cofnął się o parę lat w rozwoju. Powinieneś w d..pę całować swoich pracodawców, że Cię trzymają nierobie - oby jak najkrócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę pracę w zarządzie w TBS Nowy Dom za 6000zł brutto. Mam ku temu wszelkie kwalifikacje, jednak nie należę do żadnej partii. Mogę też zastąpić pana Marka Grzelaczyk z TBS Wikana (stanowisko z rozdania partyjnego - samorządowiec , były prezydent Zamościa i wojewoda zamojski - podając za Wikipedią) Kiedy w tym kraju nie będzie ustawek partyjnych ? Czy ja tego dożyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie on pracował 25 lat, przecież nie w TBS-ie. Zresztą ćwierć wieku temu był jeszcze PRL jak dobrze pamiętam, to co dodatek za utrwalanie władzy ludowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRUSZKOWSKI TO TYPOWY PRZYKŁAD BURAKA I KARIEROWICZA,KTÓRY BEZ SKRUPUŁÓW PO TRUPACH PATRZY SKĄD BY TU WYDRZEĆ JAK NAJWIĘCEJ KASY!!CZEGO SIĘ NIE TKNIE TO SPIEPRZY!!JAK BYŁ TFU PREZYDENTEM LUBLINA, TO DOPROWADZIŁ TO MIASTO DO RUINY EKONOMICZNEJ I NIC SENSOWNEGO ZA JEGO PANOWANIE NIE POWSTAŁO,NO CHYBA,ŻE SZOPKA ZE ZWIERZĄTKAMI CO WIGILIĘ I POMNIK PIŁSUDKSIEGO TO SUKCES,CHA,CHA!!SKACZE ZE STOŁKA NA STOŁEK I JESZCZE JEST BEZCZELNY!!TYPOWY POLSKI "POLITYK"....JAK W TYM KRAJU MA BYĆ NORMALNIE????MAMY MIEĆ SZACUNKE DO PRAWA I WAŁDZY, JAK TAKA WŁAŚNIE ONA JEST MIERNA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mieszkancy TBS musza płacić 600zl czynszu za 45m zeby takie DZIADY mogły zarabiać a miały byc to mieszkania dla mniej zamoznych a teraz malo kogo na czynsz stać!!!!paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogibalo go!komu on sie zali nam obywatelom mieszkancom Lublina a co nas to obchodzi ze czegos tam nie dostal cos mu zabrali Czego siedzial cicho jak byl prezydentem miasta i to doslownie cicho?bo mial pensyjke nagrody itp. a o mieszkancow po co sie mial martwic jak mu bylo super!to teraz czego on oczekuje mysli ze po zalach w gazecie lud zrobi zbiorke na chusteczki?a placz i smarkaj w rekaw panie Pruszkowski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie. Jlu to mieszkańców , a swego czasu nawet pracowników nie otrzymało to co winni otrzymać . Przecież Pan też podejmował decyzje które były krzywdzące dla wielu , ale jakoś nie było artykułów o tym czego Pan nie zrobił . Tutaj raptem skargi , jest Pan bardzo światłym człowiekiem a więc nie musi Pan skamłać na forum tylko wyrok sądu w rękę i do Komornika . Przecież tak postępuja wierzyciele z dłuznikami , a co będzie dalej to się Pan nie musi martwić . Najważniejsza jest teraz nagroda i najwyższy czas ją uzyskać .Do dzieła ,szkoda czasu i zamrożony ch pieniążków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PIS-u zróbcie z nim porządek bo naprawdę psuje WAM wizerunek i robi krecią robotę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Pruszkowski; WYSTARCZY nam już twoich wygłupów Ucz się, a nie politykierz i nie żądaj "kasy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj koleś w realnym świecie a jakie Ty masz kwalifikacje do pracy w zarządzie TBS przecież socjologię na Kul-u skończyłeś - chyba że tak jak w filmie Barei "zawód dyrektor" . -jesteś darmozjadem biorącym i nie dającym od siebie nic w zamian - na Twoim miejscu wstydził bym się ludziom na oczy pokazywać.Teraz tylko czekamy na twoją fotkę na tle nowego lotniska- (bo to modne ostatnio) -z komentarzem to ja wasz człowiek na właściwym miejscu - dajcie co łaska....... i nr konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten człowiek się słyszy ? to jest poziom pięcioletniego dziecka któremu złamała się łopatka w piaskownicy i zaczyna płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie leming napisał:
Panowie z PIS-u zróbcie z nim porządek bo naprawdę psuje WAM wizerunek i robi krecią robotę !!!
Panowie z PiS-u nic w tej sprawie nie zrobią, kolesiostwo rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl prezydentem przez 8 lat i gowno zrobil w tym miescie a teraz swinia rzada nagrod. Powinien jeszcze doplacic za zmarnowane lata rozwoju lubelszczyzny. Pruszkowski czlowiek bez honory PIS wyrzuccie go z parti albo zaglosuje na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym być nękany taką kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjad 25 lat pierdzi w stołek w tym 8 lat w czasie prezydentowania i wrzeszczy ,że mu się jeszcze coś należy. Dobrze Żuk robi ,że pilnuje tego nieroba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRON, PAX, ZchN, AWS, PIS - od 30 lat, od komuny do Rydzyka, tylko kasa i stołek, gdyby " układ " Żuka nie był zbyt skąpy kupiliby dziada do PO . Wyznawcom Kaczora gratuluję wspaniałego kolegi, bezinteresownego społecznika i niezłomnego antykomunisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba juz dawno nikt nie byl tak opluty i besztany jak on. Ale to za pazernosc i kpine z mieszkancow. Ja bym na jego miejscu podal sie honorowo do dymisji. Juz na pewno zyczliwi mu wysylaja artykoly do warszawy do pisu pokazujac jaka robi tu reklame prawym i sprawiedliwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...